Apartamentele sunt situate pe Boka mai însorită insulă Hvar, în Vrboska. Poziția ideală în centrul Vrboske vă permite să vă bucurați pe deplin vacanta ta. Va merge timp de 5 minute pentru a ajunge la magazin alimentar, restaurante, oficii poștale și alte facilități. În afară de oaspeții terasa apartamentului este activat și grătar în curtea din spate, care este disponibil pentru ambele apartamente (shared).
Citește mai mult Unități de cazareTaxa de rezidenta este inclusa in pret.
Apartamentul a fost foarte curat si ordonat si dotat cu tot ce este necesar. O poziție excelentă pentru a vizita cele mai frumoase plaje din Vrboska și cu o priveliște frumoasă asupra orașului și a bisericii-cetate Sf. Maria. Proprietarii apartamentelor sunt foarte amabili și mereu gata să ajute. Orice recomandare!
Anul acesta ne-am întors din nou în Hvar însorit pentru vacanță. Desigur, unde altundeva, decât celor mai bune gazde din Vrboska, doamna și domnul Gućek. De îndată ce ajungi cu mașina până la casă, vezi că cineva de aici are grijă de mediul casei în fiecare zi, așa că doamna muncitoare Gućek, care în ciuda anilor ei se comportă ca o tânără, merită cel mai mare merit pentru asta. . . Desigur, primul lucru pe care l-am văzut a fost șemineul în aer liber unde gătesc pește proaspăt pe care domnul Gućek mi-l aduce aproape în fiecare seară. Intram in casa pe scara exterioara catre scara interioara care desparte cele doua apartamente. Parter și etaj. În ambele, pot spune din experiență personală că sunt mai mult decât satisfăcătoare. Suficient de spatios, dotat cu tot ce trebuie si cu o priveliste superba asupra canalului Vrbo si a bisericii Sfanta Maria, care seamana cu o cetate. La sosire și la plecare, precum și în timpul șederii dumneavoastră, gazdele Gućek vă vor răsfăța cu o băutură, iar dacă ajungeți, așa cum am făcut și noi, vă pot răsfăța și cu o cină pregătită de doamna Gućek. Sunt cu adevărat foarte prietenoși și dacă ai nevoie de ajutor în timpul vacanței cu ei, cu siguranță îl vei primi de la ei. RECOMANDAT! ps Moș și Cvetka, ne vedem la anul!:) Salutări de la noi trei Tina, Maruša, Amadej ;)
Oaspeții minunați, oaspeții minunați, apartamente curate, curate și moderne, mobilate. Pentru fiecare recomandare!
Ne-am decis încă o vacanță în Vrboska pe Hvar. O astfel de decizie noastră a contribuit în mare măsură la amabilitatea și ospitalitatea familiei Guček ne-am întâlnit în vara anului trecut, ca și apartamentele lor care oferă tot ceea ce este necesar pentru o vacanță plăcută și plăcută. Vom fi întotdeauna fericit să se întoarcă și să recomande această locație prietenilor.
Deoarece un acord cu privire la șederea, și la cazare, calitatea serviciilor și ospitalitatea gazdei, totul era curat pentru zece! Apartamentul a fost imaculat curat și ordonat, dotate cu tot ce ai nevoie pentru o vacanță. Clădirea arată exact așa cum apare în anunț, chiar mai frumos ... Este îndeplinite toate nevoile noastre;) Trebuie să subliniem ospitalitate, ceea ce a făcut să ne simțim ca acasă cu acest prilej sunt încă o dată vă mulțumesc pentru asta: ) Așteptăm cu nerăbdare să vara viitoare în Vrboska :)
Apartament într-o locație excelentă, super dotat, super igienă! Loc fantastic pentru a vă relaxa, mare ospitalitate !!!!! Vă recomandăm toată lumea !!!
Excelent apartament, toate la îndemână