Vila Antonela este situată într-o zonă liniștită și foarte frumoasă din Tribunj, pe un teren privat de 2500 m2. Apartamentele cu două dormitoare au o vedere excepțional de frumoasă la podgoria noastră, plantația de măslini, mare și insule. Este inconjurata de frumusetea naturii: vita de vie si maslini... Dispune de 3 apartamente cu doua dormitoare 3×A4 care au terasa cu vedere la mare si doua apartamente cu un dormitor A2. Toate apartamentele au terasă sau balcon. Pentru grupuri mai mari sunt mese la umbra din fata casei, iar curtea este imprejmuita pentru ca copiii sa se joace in liniste. Apartamentele sunt complet echipate: TV LCD prin satelit, aer conditionat, Internet (banda W), incalzire centrala, parcare Exista o parcare mare privata, gratar, curte imprejmuita la umbra cu masa si scaune, potrivita pentru oaspeti. socializează și pentru copii să se joace. Vindem produse locale, precum uleiul de măsline... Bine ați venit!
Citește mai mult Unități de cazareINCLUS PENTRU APARTAMENT-ANTONELA: LCD-TV satelit, parcare, apa, gaz sau electricitate, ustensile de gatit si servit, gratar, echipament de curatenie, schimbare saptamanala a lenjeriei de pat si curatenie in apartament. Sosirea la apartamentul Tribunj în lunile iulie și august se face doar sâmbăta după ora 15:00, iar plecarea este sâmbăta înainte de ora 10:00. Alte zile de sosire și plecare în afara sezonului sunt aranjate. Vindem la preturi foarte rezonabile: vin autohton, palinca si ulei de masline. Când decideți să faceți o rezervare pentru un apartament în Tribunj, vă cerem în avans 20% din suma totală. Plata la sosirea oaspetelui. Ofertă specială pentru oaspeții care rezervă în septembrie, oferim o excursie gratuită cu barca noastră. Bine ați venit, vă simțiți ca acasă?
Taxa de rezidenta este inclusa in pret. Document de confirmare a rezervării la rezervareDacă anularea are loc cu 45 de zile înainte de sosire, avansul nu va fi rambursat.
Pentru toate informatiile trimiteti un email. În plus, primești: o băutură de bun venit inclusă în preț. Posibilitatea de a închiria o barcă, de a participa la recoltarea strugurilor și măslinelor, Ofertă specială pentru oaspeții care rezervă în septembrie, oferim o excursie gratuită cu barca noastră
Frumos și liniștit, ordonat, aproape de plajă și alte facilități, doar pentru o odihnă și relaxare reală. Gazdele sunt amabile și prietenoase. Am recomandat deja cunoscuților.