Într-o zonă liniștită din Tribunj există un apartament recent renovat, care se află la 5 minute de mers pe jos de plaja principală Zamalin pe o parte și de golful natural de pietriș și de plajele stâncoase de cealaltă parte. Apartamentul este complet echipat și conține tot ce aveți nevoie pentru un sejur și o odihnă în familie (aer condiționat, ventilator de cameră, repulsiv pentru țânțari, fier și masă de călcat, uscător de păr, diverse programe TV, jocuri de masă și articole de igienă, lenjerie de pat și prosoape).
Citește mai mult Unități de cazareLa rezervare, 30% din suma totală este plătită în avans, iar restul la sosirea la apartament. Ora sosirii la apartament este cel mai devreme 14:00 ha și cel târziu 10:00. Există posibilitatea sosirii devreme sau plecării ulterioare, dacă ziua respectivă nu schimbă oaspeții.
Taxa de rezidenta este inclusa in pret.Posibilitatea de a închiria un ghid turistic pentru orașul Sibenik și zona înconjurătoare la un preț foarte rezonabil.