Vechiul Baška este un loc puțin liniștit în partea de sud extremă a insulei Krk. Facilitatea se află la capătul șantierului - la capătul drumului asfaltat. Grădina este frumos decorată cu terase cu grătar, dușuri și zone mici verzi - grădini. Distanța de la plaja cu nisip - pietriș este de 100 de metri. Dana în portul mic este la 100 de metri distanță de proprietate. Centrul se află la o plimbare de 10 minute. În apropiere sunt 4 restaurante. Distanta de la primul restaurant este la 50 de metri distanță. Facilitatea este nouă și apartamentele sunt echipate modern. Curtea are 8 locuri de parcare. (3 locuri de parcare sub acoperiș, altele nu sunt acoperite)
Citește mai mult Unități de cazareSosirea oaspeților este de la ora 14 Plecarea este până la ora 09:00. Pentru a confirma rezervarea, va trebui să plătiți 100 de euro, diferența se plătește la sosirea la apartament.
Taxa de rezidenta este inclusa in pret. Document de confirmare a rezervării la rezervareO băutură de bun venit este inclusă în preț. Suntem la dispoziția oaspeților pentru informații despre închirieri de bărci, biciclete sau excursii.
Am petrecut 11 zile în acest loc fermecător, liniștit și liniștit lângă o plajă mică, nu supraaglomerată. O casa fermecatoare, complet utilata, nu lipseste nimic. Proprietarii sunt foarte drăguți, veseli și prietenoși Mulțumesc Hvala Tebe
Studio foarte frumos, ideal pentru 2 persoane. Totul a fost curat si bine mobilat.A fost o priveliste minunata de la balcon, gazdele au fost foarte amabile si serviabile. Parcare acoperită bună.
Am avut plăcerea să petrec o săptămână de vacanță în iunie 2022. Până astăzi, trăiesc cu amintiri frumoase din acest loc. Un loc linistit, fara aglomeratie de turisti, chiar si seara tarziu te poti plimba in siguranta. Dispunerea casei este senzațională, pe un deal ușor cu o vedere minunată la mare de la balcon. Micul dejun de dimineață pe balconul cu vedere la marea albastră îmi va rămâne în memorie pentru multă vreme. Seara savurând un pahar de vin pe balcon... Când stăteam prea mult noaptea și ieșeam la balcon dimineața, puteam bea cafea fără soarele arzător datorită copertinelor reglabile. Bucătărie complet utilată, un pat dublu și o canapea în cameră, unde vă puteți odihni în timpul zilei. Într-un cuvânt, o recomand din toată inima
Vă mulțumim pentru complimentele aduse apartamentului nostru. Ați fost oaspeții perfecți. Încercăm să facem oaspeții noștri să-și petreacă vacanța confortabil și fără stres. Bojan
Am locuit în iulie 2021. Proprietarul este foarte foarte bun. Soțul este pacient cu dializă, iar proprietarul și familia sa s-au asigurat ca vacanța noastră să fie cât mai confortabilă. Apartamentul a fost foarte ordonat si curat. Fiica noastră și nepoata de 2 ani au fost și ele alături de noi. Ne-am simțit bine impreună. Lp Jana
Villa Biserka a îndeplinit așteptările noastre în proporție de 100%. Apropierea plajei, dotări excelente pentru apartamente. Proprietarul este foarte util. Stara Baska în sine este un loc frumos și liniștit care merită recomandat. Cu siguranță vom reveni aici pentru că merită.