Apartamentele moderne nada plasat în cenți Sreser pitoresc de pe peninsula. Facilitatea este situat la 10 m de mare și la 40 de metri de plaja de nisip. Apartamentele sunt foarte potrivite pentru familiile cu copii mici. Casa conține două apartamente, iar fiecare dintre acestea are propria terasă și intrare privată. Plaja este un 5 minute se poate înota spre insula pitorească a Maicii Škoj nostru.
Citește mai mult Unități de cazarePentru rezervari, va trebui să plătească un depozit de 30% din costul total, în timp ce restul este plătibil la sosire. Sosirea este după 13 ore, în timp ce merge până la 10 ore.
Taxa de rezidenta este inclusa in pret.Am fost deja de trei ori la doamna Nadi și la soțul ei. Comandam ambele apartamente si suntem extrem de multumiti. Timpul s-a oprit în Sreser și ni se potrivește de minune. Nisipul din mare și adâncimea mică este grozav pentru nepoții noștri. Nu vrem să mergem în altă parte.
Am stat vara aceasta cu doamna Nada și soțul ei. În primul rând, gazde grozave, foarte plăcute și bine intenționate, iar cazarea este de primă clasă, fără o singură plângere. Totul este aproape de plajă, restaurant și panificație și piață, toate la câțiva pași de casă, Recomandare pentru toți cei care doresc să se relaxeze din zgomotul orașului și gri, iar plajele sunt frumoase.