Casa este situata intr-o zona linistita, primul rand la mare, la mai putin de un minut de mers pe jos de plaja, restaurante fast-food si alte facilitati oferite pe plaja. În casă există trei apartamente, dintre care apartamentele M1 și M2 sunt situate la primul etaj, iar apartamentul M3 este la parter. Toate apartamentele sunt complet utilate si modern.
Citește mai mult Unități de cazareSosirile în apartamente sunt posibile numai vineri pentru m1, sâmbătă pentru m2 sau duminica pentru m3 după ora 14.00. De asemenea, plecările sunt posibile doar vineri pentru m1, sâmbătă pentru m2 sau duminica pentru m3 până la ora 10. Sejururi mai lungi de 14 zile reduc pretul cu 5%. Avansul este de 50% din prețul total al cazării și se plătește la confirmarea rezervării prin transfer bancar. Oaspetele trebuie să plătească suma rămasă în 24 de ore de la sosirea la apartament.
Taxa de rezidenta este inclusa in pret. Document de confirmare a rezervării la rezervareRambursarea avansului este posibilă dacă rezervarea este anulată cu cel puțin 60 de zile înainte de data programată de sosire.
Ca parte a apartamentului, oferim si posibilitatea de a inchiria o barca pentru aproximativ 12 ore pentru maxim 5 persoane + sofer. Oferim si posibilitatea de a organiza excursii cu durata de aproximativ 6 ore in interiorul apartamentului.