Casa este situată în centrul de Podgora 10 de metri de mare și la 50 de metri de plajă! Apartamentele sunt dotate cu aer condiționat!
Unități de cazarePentru a confirma un acont de rezervare este luată de la 100 de euro!
Taxa de rezidenta este inclusa in pret.Studio + 1 a fost grozav! Curat, confortabil, cu vedere la mare! Proprietarii foarte frumos si util. Apartament recent renovat, toate curate și în stare proaspătă. La plajă aproximativ 120m. Restaurante sub răsuflarea, parcare securizată. Vă recomandăm cu tărie. Pavel și Aneta! IVICA Pozdrav!
Toate lauda .... Foarte curat ... liniște ... Stilul moderno..sa!
Vreau să recomand apartament și întreaga clădire și gazde prietenoase ... este frumos și vizita facilitatea deoarece este chiar mai frumos decât imaginile, foarte curat, totul este aproape apus de soare, frumos, pescuit dig, parcare auto, parcare pentru copii mici, și totul este frumos.
Toate laudă este gazde extrem de prietenos și corecte. Apartamente decorate frumos si foarte curat, locație excelentă sunt o alegere excelentă pentru o vacanță. Cine decide să-și petreacă vara în Podgora, pe locul potrivit pentru a fi dacă vrei ca totul merge bine. Toate cele bune, familie Pecanac și Zeljkovič
Toată lauda pentru serviciul