Casă în primul rând la mare în golful pitoresc Lučina, situat în Pašman. Oferă trei apartamente confortabile, perfecte pentru o vacanță relaxantă la mare. Primul apartament are două camere și poate găzdui până la 5 persoane. Interiorul său spațios oferă un sejur plăcut, iar balconul oferă o vedere incredibilă asupra mării și a insulei Galešnjak, cunoscută și sub numele de „Inima Adriaticii”. Există și două apartamente cu o cameră, ideale pentru cupluri, fiecare găzduind până la 2 persoane. Unul dintre ele, S1, are, de asemenea, o vedere frumoasă la mare și la insula Galešnjak, în timp ce apartamentul A1 oferă o vedere relaxantă asupra pădurii de pini din jur. Pentru oaspeții care vin cu propriul mijloc de transport, casa oferă parcare privată, care facilitează sosirea și plecarea. Dacă vă decideți să explorați împrejurimile pe mare, există și o acostare pentru o barcă. În plus, în grădina mediteraneană există și o verandă acoperită exterioară dotată cu masă și scaune. Există și un grătar cu lemne și gaz, ceea ce înseamnă că veți putea pregăti mese delicioase în aer liber. Datorită locației privilegiate, oaspeții au
Citește mai mult Unități de cazareAnimalele de companie sunt binevenite și se percepe un cost suplimentar de 10 euro pe noapte. Pentru rezervare este necesara plata a 30% din suma totala ca avans. Soldul in numerar la sosirea la cazare. Intrarea în aplicație (check-in) se face după ora 14:00 în ziua sosirii, iar ieșirea din aplicație (check-out) este până la 10:00 a.m. în ziua plecării.
Taxa de rezidenta este inclusa in pret. Document de confirmare a rezervării la rezervareAvem la dispoziție biciclete și plăci de SUP. Este posibil să se organizeze o plimbare cu barca către insula Galešnjak și alte insulițe din apropiere, precum și orașul Turnja, Sv. Filip i Jakov și orașul Biograd na Moru (preț în jur de 50 de euro).