Apartamentele ANDREJKA sunt într-o locație ideală în Pakoštan, primul rând la mare, la doar 20 de metri de plajă. In imediata apropiere a casei se afla magazine, banci, restaurante, cafenele, case de schimb valutar si toate celelalte facilitati necesare care iti vor face sejurul mai placut. Fiecare apartament dispune de: o bucatarie utilata cu toate electrocasnicele si ustensilele pentru gatit si masa, aparat de cafea, ceainic, televizor cu programe prin satelit, aer conditionat, internet gratuit, bai si dormitoare dotate.
Citește mai mult Unități de cazareTaxa de rezidenta este inclusa in pret.
Dacă sunteți interesat, puteți închiria o barcă. ÎNCHIRIAȚI BARCĂ, SUP, PEDALĂ
Eu și prietenii mei mergem în Croația de aproape 10 ani. Ne cazăm mereu în apartamente și mereu vizităm alt oraș. A fost cel mai frumos oraș din ultimii 10 ani, cu dimineți și zile liniștite. Spre seară, a devenit un oraș plin de viață. Apartamentul nostru este foarte frumos, ordonat, bine echipat și priveliștea este de neuitat! Proprietarul este cea mai frumoasă femeie din lume! Vom reveni în acest loc și chiar îl vom recomanda prietenilor. Totul este foarte aproape. Vă mulțumesc mult pentru această vacanță minunată.
Loc minunat, apartament frumos, foarte aproape de plajă și proprietari foarte drăguți și prietenoși
Apartamentele sunt excelente, curate si ordonate. Proprietarii sunt excelenti, competenti.. Revin anul viitor!!!! Il recomand tuturor!!!
Vă recomand!!! Apartamente perfecte, proprietari de top!!! Totul este îngrijit!
Excelent!! Totul este îngrijit și ordonat. Proprietarii sunt culti, ordonati.. Vă recomand!!
Un loc minunat, foarte aproape de plajă și proprietari extrem de drăguți și prietenoși. Un 10 curat
Orașul frumos, foarte frumos să-și amintească șederea. Proprietarii frumos și prietenos. Cabană, bine echipată, pentru o vacanță exactă, lângă plajă, aproape de magazin și alte atracții. Îmi recomand foarte mult!