Apartamentele și camerele Villa Irma sunt situate în Opatija, renumită pentru arhitectura sa elegantă și pentru satul de pescari Volosko, și sunt la numai 400 de metri de plaja Lipovica. Oaspeții au la dispoziție unități de cazare cu aer condiționat, dotate cu mobilier modern și confortabil, inclusiv TV prin satelit, WiFi gratuit și parcare gratuită. Oaspeții cazați în camere au acces la terasă. Apartamentele au balcon și bucătărie proprie. De asemenea, toate unitățile de cazare includ o baie privată. De asemenea, oaspeții se pot relaxa într-o grădină frumoasă, cu o terasă și jacuzzi și echipamente de grătar. Dacă data dorită nu este disponibilă la Villa Irma, verificați disponibilitatea la cealaltă unitate a noastră: https://www.apartmanija.hr/apartmani/opatija/apartmani-villa-dama/31594.
Citește mai mult Unități de cazareOra de plecare: 08:00-10:30 Ora sosirii: 15:00-24:00 Plata: numerar Oferim reducere pentru sejururi mai lungi! Nu acceptam animale de companie.
Taxa de rezidenta este inclusa in pret. Document de confirmare a rezervării la rezervareJacuzzi (cada cu hidromasaj) este nefuncțională de la 1 noiembrie. până la 01.04.