Două apartamente studio, fiecare cu un pat dublu și un pat suplimentar, sunt situate în Volosko, o zonă liniștită a Opatija, un fost sat de pescari. Sunt la doar 50 m de mare. În imediata lor împrejurimi se află magazine alimentare și câteva dintre cele mai bune restaurante de pe Riviera Opatija! Studio+1 ID:2710 constă dintr-o cameră cu un pat dublu și un pat suplimentar (o canapea extensibilă), o chicinetă - parte a camerei, o baie (duș/toaletă) și un balcon cu vedere la mare. Studio+1 ID:2711 are tot ce are Studio+1 ID:2710, cu excepția balconului și vedere la mare. In loc de balcon, Apartamentul Studio 2 are iesire pe terasa (fara vedere la mare).
Citește mai mult Unități de cazarePLATA: 30% in avans si restul in numerar la sosire CHECK IN: de la ora 14.00 CHECK OUT: pana la ora 10 a.m.
Taxa de rezidenta este inclusa in pret.SAT TV (utilizare inclusă în preț) AER CONDIȚIONAT (utilizare inclusă în preț) Internet Wi-Fi (utilizare inclusă în preț) LENJURI DE PAT (utilizare inclusă în preț) PROSOAPE: pentru baie, nu pentru plajă (utilizare inclusă în preț) in pret) SAPUN SI HARTIE Igienica (utilizare inclusa in pret) UTENSILE DE BUCATAIRE: oale si tigai, vase, tacamuri, prosoape de bucatarie, ulei, otet, zahar, sare si piper (utilizare inclusa in pret) MAsina de cafea cu filtru (pe cerere, utilizare inclusa in pret) PARCARE PUBLICA (la 200 m de apartament) CURATAREA APARTAMENTULUI (inclusa in pret) USCATOR DE PAR (utilizare inclusa in pret) SPALATORIA (la cerere - gratuit) PATUT COPII (la cerere - gratuit )
Apartamentul este foarte confortabil și spațios și conține tot ce ai nevoie chiar mai mult decât era de așteptat! Proprietăreasa este foarte prietenos și disponibile atunci când este nevoie. Parcarea este aproape de apartamente, precum și singur port sat mic și pitoresc Volosko, în care veți găsi toate necesare un turist. Comerțul în apropiere, restaurante, patiserii, cafenele și mare, la doar câteva minute de mers de la mansardă. Categoric recomanda!