Două apartamente bine echipate și decorate la parterul unei case într-o zonă liniștită din Malinska, cu parcare semi-acoperită securizată, terase acoperite cu vedere la mare, grădină amenajată cu vegetație mediteraneană, grătar în curte. Apartamentele sunt dotate cu aer condiționat, TV LCD SAT, internet Wi-Fi. Bucatarii echipate - cuptor cu microunde, aparat de cafea cu filtru, toaster, masina de spalat vase.
Citește mai mult Unități de cazarePlata - numerar sau transfer bancar. O plată în avans este obligatorie ca confirmare a rezervării în valoare de 30% din prețul total al sejurului, iar suma rămasă se achită în numerar imediat la sosirea în apartament. La cerere, trimitem o confirmare scrisă a rezervării. Intrarea în apartamente se face începând cu ora 14:00. Ieșirea din apartament se face până la ora 10:00.
Taxa de rezidenta este inclusa in pret.Anularea rezervarii apartamentului este posibila cu pana la 30 de zile inainte de sosire fara taxa sau plata, iar in cazul anularii rezervarii in termen de 30 de zile, avansul nu se restituie.
O băutură de bun venit este inclusă în preț. Animale de companie la cerere. Pentru oaspeții care doresc să evadeze din agitația orașului, oferim o experiență liniștitoare și relaxantă în apartamentele noastre și suntem disponibili pentru a alege restaurante, excursii cu barca, divertisment, tururi ale frumuseții naturale a insulei Krk și împrejurimile sale și vizite la obiective culturale. Ne ocupăm de curățenie, dezinfecție, oferim un loc sigur de cazare. Cea mai apropiată plajă este la 100 m de apartament. In apropierea apartamentului sunt centre comerciale, oficii postale, banci, restaurante, farmacii. Malinska este un oraș de coastă frumos, îmbogățit cu promenade, piste de biciclete marcate, îmbogățit cu conținuturi culturale. Plaje frumoase cu facilități de catering foarte bune se întind în tot orașul. Este, de asemenea, o destinație populară de weekend datorită conexiunii bune cu continentul.
Vă mulțumim dragi Vlatka și Damir pentru ospitalitatea minunată la locul vostru minunat. Ne-a plăcut foarte mult șederea în apartament (A2+1)! Apartamentul este suficient de mare pentru pana la 3 persoane. Este proaspăt renovat și super curat. Ne-a plăcut amenajarea camerei și decorul cu toate detaliile frumoase. La terasă ne-am savurat cafeaua dimineața cu priveliștea frumoasă la mare și apusurile uimitoare noaptea. Atmosfera de acolo este absolut liniștită pentru a vă calma din rutină. Toate lenjeria de pat și prosoapele au fost super curate și parfumate. Bucătăria este foarte bine utilată, inclusiv frigiderul mare, cuptorul și mașina de spălat vase. Locația apartamentului este foarte convenabilă: unul este în două minute de mers pe jos pe malul mării. Puteți face o plimbare la stânga pentru a ajunge la Porat și la dreapta la Malinska de-a lungul coastei. Toate într-unul, ne-am simțit minunat!
Dragi Lucy și Andreas, Ne bucurăm cu adevărat că sunteți mulțumit de calitatea serviciilor noastre. Vă mulțumim că ați ales apartamentul nostru pentru vacanța dumneavoastră. Suntem foarte recunoscători pentru oaspeții extraordinari ca tine. Sper să te revăd. Toate cele bune!
Garsoniera a fost foarte frumoasa si luminoasa De pe terasa ai o vedere foarte frumoasa la mare. Împrejurimile și plajele sunt frumoase. Gazdele Vlatka și Damir au fost foarte drăguți și atenți. Sejurul a fost așadar foarte plăcut și relaxant. Mi-ar plăcea să revin.
Salut si multumesc dl. Gunter pentru comentariul frumos. A fost foarte frumos să găzduiesc un domn atât de drăguț și cult. Ne-am bucura dacă ne-ați vizita din nou.
Garsoniera este foarte curată și ordonată, cu o terasă mare și o priveliște uluitoare. O curte frumoasa plina de flori si verdeata, o adevarata mica oaza de liniste. Marea este aproape, plajele sunt frumos decorate. Gazdele noastre sunt oameni minunati care ne-au primit minunat. Ne simțeam ca acasă. Toate recomandările de la noi și le mulțumim lui Vlatko și Damir pentru tot. Salutări de la mica familie Bes.
Salutări micii și dragi și mereu veselii făpturi Bes! Și vă mulțumim pentru un comentariu atât de frumos, ne bucurăm că ați fost oaspeții noștri!!!
Apartamentul în care am stat este îngrijit și dotat cu tot ce aveți nevoie. Este decorată foarte dulce, iar priveliștea de pe balcon este o poză la care ai putea să te uiți toată ziua. Pe lângă frumosul apartament, există gazde minunate Vlatka și Damir care ne-au oferit un sentiment de confort ca nicăieri altundeva în care am fost până acum. În orice caz, aveți o recomandare grozavă de la slavonii Ivan și Ana și încă un mare mulțumesc.
Mulțumim dragilor noștri slavoni, au fost oaspeți foarte dragi și le mulțumim pentru comentariul lor frumos!!!
Apartament frumos studio și gazde minunate. Suntem alături de voi pentru al patrulea an consecutiv și vom reveni din nou. Anul acesta, nepotul nostru a fost cu noi și s-a distrat de minune ca și noi. Mulțumesc pentru tot și ne vedem la anul.
Bună Božica și Ivan, suntem foarte recunoscători că ați scris un comentariu atât de frumos. Satisfactia dumneavoastra inseamna mult pentru noi si ne bucuram ca v-a placut experienta cu noi. Vă așteptăm cu drag să vă găzduim din nou!
Cazare frumoasă, curată, la parterul unei case de familie, cu o mică terasă pentru relaxare în aer liber cu vedere la mare. Chiar lângă parcarea securizată din spatele porții. Este la mai puțin de 5 minute de mers pe jos până la un golf liniștit al orașului, cu o plajă cu pietriș și acces treptat la mare. Un pub/bar plăcut chiar deasupra plajei. Proprietarii sunt foarte prietenoși, comunicare excelentă în engleză. Patul suplimentar este suficient de mare si confortabil, bucataria este utilata. Nimic de reproșat, satisfacție maximă.
Mulțumesc din suflet Jarek pentru laudele pentru locație, apartament și noi ca gazde. Vă mulțumim pentru că sunteți un oaspete grozav!
Am fost acolo pentru a doua oară și cu siguranță vom mai reveni. Cazarea este perfect curata, foarte bine echipata si decorata, gazdele sunt uimitoare. Vedere la mare de pe verandă, ideală pentru a sta seara. Parcare fără probleme. Recomandat în special dacă vă plac animalele, câinii și pisicile Este nevoie de câteva minute pentru a ajunge la apă, parțial pe scări și/sau sus pe deal. De asemenea, nu departe de cazare există o brutărie, un magazin și un bar pe plajă. Cel mai apropiat restaurant aprox. 10 minute pe jos, până la marginea orașului (cu un restaurant absolut fantastic „Primorska koliba”) aproximativ 15 minute.
Dragă Martin, îți mulțumesc pentru comentariul tău frumos. A fost, de asemenea, plăcut să lucrez cu tine. Ne bucurăm că v-a plăcut totul. Sprijinul dumneavoastră este extrem de important pentru noi. Mulțumesc!!!! mai vino la noi!
Apartament placut intr-o locatie frumoasa, la doar cativa pasi de apa. Apartament confortabil, dotat modern, cu o terasă cu vedere la mare și o grădină frumoasă și bine întreținută. Posibilitate de parcare la casa, gratar sau plaja pe sezlonguri. Proprietarii foarte amabili, comunicativi. Un loc plăcut pentru o vacanță activă și relaxare. Voi fi foarte fericit să revin aici.
Dragă Editka, mă bucur să primești un astfel de review, îți mulțumim pentru asta. Ne bucurăm că ați fost oaspeții noștri și că v-ați distrat. A fost plăcut să cooperez și să socializez cu tine. Așteptăm cu nerăbdare să ne revedem!!!!
Mulțumim gazdelor pentru amabilitate și căldură din toate punctele de vedere. Oameni minunați, felicitări.
Excelent!!! Eu și soțul meu am fost de mai multe ori și nu avem comentarii...gazda este prietenoasă, utilă și comunicativă. Destinație de top. Vom veni din nou.
Bună, dragă Silva. Vă mulțumim pentru comentariul frumos și bineînțeles, vă așteptăm să ne vizitați din nou!
Apartament frumos garsoniera, curat si ordonat, foarte frumos amenajat si dotat cu tot ce ai nevoie. Terasa este spatioasa, acoperita, cu vedere superba la mare si apusuri. Plaja este in apropiere, la cateva minute de mers pe jos, iar pe plaja este un bar frumos cu cafea excelenta si alte oferte. O vacanta extrem de frumoasa si placuta alaturi de minunatii gazde doamna Vlatka si domnul Damir. Ne vom întoarce cu siguranță! Maja și Dražen din Samobor
Dragi Maja și Dražen, vă mulțumesc foarte mult pentru frumosul comentariu. Sperăm să vă putem găzdui din nou. Cu stimă, Vlatka și Damir Show au citat text
Totul a fost grozav. Domnul Damir și domnul Vlatka sunt gazde foarte bune. Cat despre garsoniera, este frumos. Apartamentul în sine este situat lângă plajă. Venim acolo de doi ani și suntem foarte mulțumiți de amabilitatea gazdei, liniștea din jurul și în apartament, intimitatea și priveliștea. L-am recomanda oricui. Salutări de la Božica și Ivica Margušić din Sisak
Gazdele sunt foarte prietenoase si de ajutor.Garsoniera este foarte ingrijita si curata si utilata corespunzator.Terasa este unica cu vedere la mare si o gradina frumoasa.Eu si sotul meu am fost de doua ori anul acesta si ne vom intoarce anul viitor. Grozav!!!
De asemenea, aș dori să scriu că șederea mea în apartamentul dumneavoastră a fost minunată. Garsoniera este adorabilă, curată, confortabilă și pentru un high five curat. Gazdele sunt oameni minunați și abordabili și să fii acolo cel puțin câteva zile este într-adevăr o vacanță ideală și o plăcere pură!!! Felicitari si continua treaba buna. Ne revedem vara, Dina
Multumesc Dina! Dina ne este oaspetele de mulți ani, așteptăm cu nerăbdare să o revedem și anul viitor.
Eu și soțul meu ne-am simțit ca acasă. Garsoniera este frumos decorată și curată, cu toate echipamentele necesare. Cuplul Vukelic este foarte amabil și de ajutor. Locatia este aproape de mare si de centru. Doar cuvinte de laudă, totul este în cea mai bună ordine, cu siguranță vom reveni anul viitor. Locul Malinska este un loc minunat pe care îl recomandăm tuturor.
Locație excelentă, vedere la mare de la terasă la coastă la doar 3 minute. Proprietarii sunt foarte prietenoși și atenți, așa că o recomand oricui dorește să-și petreacă zilele de vacanță în liniște. Apartamentul este foarte curat si ofera tot ce ai nevoie pentru o vacanta.
Eu și soțul meu ne-am simțit foarte bine acasă și confortabil. Garsoniera este frumos decorată și curată, cu toate echipamentele necesare. Cuplul Vukelić este foarte prietenos și de ajutor. Locația este adecvată, aproape de mare și de centru. Grozav! Ca să nu mai vorbim de grădina frumos amenajată de care are grijă. Vlatka cu multă dragoste, care oferă o nuanță naturală minunată. Nu avem comentarii, totul este bine....Cu siguranta vom reveni in toamna!
Mulțumim Silva și Ljuba, ne bucurăm să-i avem ca oaspeți, cuminte și dragi, îi așteptăm să vină din nou. Vlatka și Damir
Suntem în acest apartament pentru al cincilea an și asta pentru că este foarte frumos, priveliștea la mare, apă curată, o plajă frumoasă și, cel mai important, proprietarii Vladka și Damir sunt foarte, foarte buni. Il recomand tuturor cuplurilor sau cuplurilor cu copii mici, ca acest lucru este potrivit pentru ei. Nici nu e departe de plajă, practic totul este grozav.
Mulțumim Dušanka și Branko, ne place că ei continuă să revină la noi!!! Așteptăm cu nerăbdare când vor veni la noi. Vlatka și Damir
Gazde foarte drăguțe, cazare curată, locație liniștită, plajă ușor accesibilă, brutărie și câteva restaurante bune în apropiere (nu trebuie întotdeauna să mergi pe jos până în centru pentru a mânca dacă nu ai chef să gătești în vacanță). Cu siguranță vom rezerva din nou această cazare. Vă mulțumim pentru șederea plăcută.
Mă bucur că am cunoscut acești oameni dragi, gazdă Vukelic! Bunătatea și ospitalitatea lor, disponibilitatea de a ajuta în orice moment au făcut ca șederea în studioul lor îngrijit să fie foarte plăcută și relaxantă. O terasă frumoasă cu o frumoasă vedere la mare și apropierea plajei sunt, de asemenea, motivele pentru care ne vom întoarce cu prima ocazie! Carmen
Gazdele sunt oameni amabili și minunați la care vă puteți adresa pentru fiecare lucru mic, în orice moment al zilei. Apartamentul este echipat, îngrijit și curat, iar terasa este frumoasă și spațioasă. Priveliștea mării de pe terasă este un adevărat calm. Ne-am întors din nou!
A fost grozav gazdele au fost foarte primitoare și prietenoase. Apartament, toate laudă, mic dar practic, toate curate, strălucitoare, terasă mare cu vedere la mare. Plaja este la câteva minute distanță, este un paradis al animalelor de companie și are o grădină mare. Toate laudele pentru domnul Vlatko și domnul Damir ne vom întoarce din nou
După o săptămână de ședere în apartament, eu și partenerul și fiul meu suntem foarte mulțumiți de cazare și de gazdele doamnei Vlatko și domnului Damir Cu siguranță ne vom întoarce în apartamentul lor Atmosferă grozavă David, Tanja și Jon
Am venit pentru prima dată și sunt sigur că nu va fi ultima! Gazde foarte accesibile și simple, care se ocupă în toate felurile. Apartament confortabil, curat și foarte bine echipat, cu o vedere frumoasă la mare și lângă plajă. Suntem încântați și cu siguranță ne întoarcem!
Dragă Antonela, vă mulțumim pentru aceste cuvinte frumoase, suntem bucuroși că v-am găzduit, astfel de tineri minunați și decenți. Și vom fi și mai fericiți dacă veniți din nou la noi😊 Cu stimă, Vlatka și Damir