Valentina Apartamentele sunt situate într-un mic golf Zdrače, situat între Betina și Murter, două sate mici de pe insula Murter. Aproape de apartament există toate facilitățile necesare, plaje, magazine, restaurante, magazine de suveniruri ... Doar câteva minute distanță de noi. Insula este interesant pentru toți cei care doresc să descopere frumusețea insulei și plajele sale, și, de asemenea, parcuri naționale Kornati și Krka. Vino și ne vizitați. Deveniți un fan al Murter.
Citește mai mult Unități de cazarePlata se face într-un mod de a plăti 30% avans, pe cheltuiala proprietarului, iar restul la sosire. Ora de sosire Ideal este după 12, și părăsească apartamentul de la ora 10.
Taxa de rezidenta este inclusa in pret.Apartamentele oferă propriul ulei de masline din insula Žut. Gazdele sunt proprietarii de mic casa de pe insulă și este încă încearcă să proceseze plantațiile de măslini moștenite și să continue tradiția de bunicii noștri.