Complet echipate și apartamente moderne situate în apropiere de plajă, cu o vedere frumoasă la mare și a naturii. Pace și liniște caracterizează această parte a insulei! Pentru a vă bucura pe deplin de frumusețea apartamente Adriatică Ozana vizita!
Unități de cazareMomentul ideal de sosire și de plecare este sâmbătă. Datele pentru plata în avans (100 €): Kontoinhaber: Ozana Ubon Kontonummer: 1201-002647 Bankleitzahl: 20,506 Sparkasse Kufstein IBAN: AT042050601201002647 BIC: SPKUAT21
Taxa de rezidenta este inclusa in pret.Va oferim o băutură de bun venit și de a folosi șemineu situat în grădină.
Proprietarii sunt amabili, plaja este OK, au tot ce ai nevoie. Vesna cu familia
Am petrecut o vacanță cu adevărat minunată, trebuie să lăudăm mai ales ospitalitatea proprietarului, curățenia apartamentului, apropierea de plaja bine întreținută. Mulțumim gazdelor pentru o vacanță foarte frumoasă, cu siguranță vom reveni.
Apartament frumos, ingrijit si totul ca in poze. Este la 3-4 minute de mers pe jos până la frumoasa plajă. Există, de asemenea, o promenadă lungă pe plajă. Locul ca atare este foarte linistit, perfect pentru oameni ca noi care cauta liniste sau pentru o familie cu copii (din cauza plajei). Seara este liniste, iar daca vrei evenimente, orasul Rab este la 9 km de Barbat, la o scurta plimbare cu masina si esti acolo. Gazdele sunt oameni minunați și le mulțumesc din suflet încă o dată. Insula ca atare este o locație frumoasă unde poți avea liniște și evenimente în același timp. Toate locurile sunt puțin departe, așa că nu este greu să ocoliți totul cu mașina. Există, de asemenea, o mulțime de locații pentru pescuit și scufundări. Mulțumesc din nou și ne vedem curând!
Avantaje: în primul rând, trebuie subliniat faptul că condiția publicată în ofertă corespunde condiției, gospodăriei și curățeniei. Există un spațiu de mașină în interiorul casei, astfel încât să nu trebuie să vă deranjeze cu parcarea, astfel încât mașina să stea toată ziua în soare. Aproape de plajă, unde există întotdeauna spațiu suficient, acces perfect la mare și pentru copiii mici. Promenada de la malul mării este lungă de 6 km. Pace și liniște în seara (fără zgomot de noapte), dar Rab este destul de aproape cu toate facilitățile, dacă doriți vivacitate. Mane: nu le vedem acum, ne vom întoarce vara viitoare.
Apartamentul are tot ceea ce este scris în descriere. Familia gazda este cald, prietenos, primitor și cazarea. Am petrecut o vacanță foarte frumos și vom apartament cu plăcere sugerat toată lumea să știi, și cu ocazia înapoi în Barbat.
În cazul în care familia Zubonja Am petrecut o vacanță minunată. Gazdele sunt foarte prietenos și de ajutor. Apartamentul ofera toate promisiunile din descriere. Apartamentul este mobilat frumos, foarte curat. Vă recomandăm și cu siguranță va fi din nou.